کنترل سیستم روشنایی

کنترل سیستم روشنایی

9 دی2017
کنترل سیستم روشنایی

-- می خواهید از راه دور سیستم روشنایی ساختمان را کنترل کنید ؟
-- می خواهید روی مبل منزل نشسته و چراغ های حیاط را روشن و خاموش کنید ؟
-- می خواهید در هنگام مسافرت توانایی تغییر سیستم روشنایی منزل را داشته باشید ؟
سناریو 1 :
شما در منزل تشریف دارید ، نیاز است چراغهای حیاط را روشن یا خاموش کنید . دیگر لازم نیست تا حیاط بروید . کافیست تلفن همراهتان را برداشته و با دستگاه اسمارت سپهر تماس بگیرید و یا یک پیامک برای دستگاه ارسال کنید و یا WiFi تلفن همراهتان را روشن کرده و با اتصال به شبکه سپهر ، چراغ های حیاط را خاموش یا روشن کنید .
> سناریو 2 :
شما تازه به منزل رسیده اید ، و محیط کاملا تاریک است . همیشه پیدا کردن محل کلید های برق برای شما ایجاد مشکل کرده است . ولی اینبار فقط کافیست با دستگاه اسمارت سپهر تماس بگیرید و یا یک پیامک برای دستگاه ارسال کنید و یا WiFi تلفن همراهتان را روشن کرده و با اتصال به شبکه سپهر ، چراغ ها را خاموش یا روشن کنید .
سناریو 3 :
شما به مسافرت رفته اید و می خواهید به دلایلی وضعیت روشنایی منزل یا محل کار را تغییر دهید . کافیست با دستگاه اسمارت سپهر تماس بگیرید و یا یک پیامک برای دستگاه ارسال کنید ، تا به خواسته خود برسید .
سناریو 4 :
کارخانه ، شرکت ، انبار محل کار شما وسعت زیادی دارد و بررسی وضعیت روشنایی آن محل مستلزم ترک محل نگهبانی ، نگهبان است .  با نصب دستگاه اسمارت سپهر ، نگهبان یا هر فرد دیگر می تواند از محلی که هست ، وضعیت روشنایی را رویت و آن را تغییر دهد .
جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر بصورت 24 ساعته با شماره تلفن 3905969 0912 تماس حاصل فرمایید .

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات