کنترل سیستم آبیاری و کشاورزی

کنترل سیستم آبیاری و کشاورزی

9 دی2017
کنترل سیستم آبیاری و کشاورزی

-- می خواهید سیستم آبیاری خود را از راه دور کنترل کنید ؟
-- می خواهید نگران آبیاری باغچه ، باغ ، گلخانه خود نباشید ؟
-- می خواهید با خیال راحت به مسافرت بروید و دیگر دنبال کسی برای آبیاری درختانتان نباشید ؟
-- برای گلدان هایتان سیستم آبیاری کوچکی درست کرده اید و می خواهید سر ساعت مشخص حتی زمانیکه در منزل نیستید ، آبیاری شوند ؟
-- در منزل هستید ولی به علت مشکلات جسمانی نمی توانید به آبیاری گیاهان بپردازید . می خواهید این کار را با تلفن همراهتان انجام دهید ؟
-- محل نصب پمپ آب تا محل حضور شما فاصله دارد ؟
-- در روستای شما تقسیم آب امری مهم و نیازمند زمانبندی دقیق است . می خواهید این کار را از راه دور و با تلفن همراهتان انجان دهید ؟
سناریو 1 :
شما در منزل تشریف ندارید ولی باید در زمان مشخصی آبیاری گیاهانتان صورت پذیرد . کافیست تلفن همراهتان را از جیب خود خارج کرده ، با دستگاه تماس بگیرید یا برای دستگاه پیامک ارسال کنید ، تا سیستم آبیاری شما را روشن شود .
سناریو 2 :
شما باغچه کوچکی در خارج از شهر دارید و مجبورید چند بار در هفته صرفا برای آبیاری باغچه رانندگی کرده تا به باغچه رسیدگی کنید . دیگر نیازی به صرف هزینه و وقت برای انجام اینکار نیست . کافیست تلفن همراهتان را از جیب خود خارج کرده ، با دستگاه تماس بگیرید یا برای دستگاه پیامک ارسال کنید ، تا سیستم آبیاری شما را روشن شود . می توانید چند سنسور در نواحی مختلف باغچه قرار دهید تا از صحت و میزان آبیاری نیز مطلع شوید .
سناریو 3 :
شما می خواهید به مسافرت بروید ولی کسی نیست تا گیاهان شما را آبیاری کند . می توانید توسط یک شیر برقی و چند متر شیلنگ  یک سیستم کوچک آبیاری درست کرده و از راه دور با تماس مستقیم با دستگاه و یا ارسال پیامک به آن ، این مهم را انجام دهید .
سناریو 4 :
 گیاهان شما برایتان مهم هستند ولی متاسفانه به علت مشکلات جسمی نمی توانید به خوبی به آنها رسیدگی کنید . ولی تلفن همراهتان به شما کمک خواهد کرد . کافیست با آن با دستگاه سپهر تماس بگیرید و یا یک پیامک برای دستگاه ارسال کنید و یا WiFi  دستگاه خود را روشن کرده و با اپلیکیشن شاه کلید سیستم آبیاری خود را کنترل نمایید .
سناریو 5 :
بسیاری از مشتریان ما روستاییان عزیزی بوده اند که محل پمپ آب کشاورزیشان تا محل زندگیشان ، فاصله طولانی است . آنها برای روشن یا خاموش کردن پمپ نیازمند پیاده روی طولانی یا صرف وقت و هزینه زیادی بودند . ولی حالا با نصب دستگاه در محل پمپ ، فقط با یک تماس کوچک با دستگاه یا ارسال پیامک به آن ، پمپ را روشن یا خاموش می کنند .
سناریو 6 :
تقسیم آب در روستای شما امری مهم است . دستگاه اسمارت سپهر را در قسمت تقسیم آب نصب کرده و از راه دور ، در زمان های دلخواه آب را برای محل مورد نظرتان قطع و وصل نمایید .
جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر بصورت 24 ساعته با شماره تلفن 3905969 0912 تماس حاصل فرمایید .

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات