کنترل درب پارکینگ و ورودی

کنترل درب پارکینگ و ورودی

9 دی2017
کنترل درب پارکینگ و ورودی

--می خواهید از راه دور درب پارکینگ خود را باز کنید ؟
--می خواهید دیگر پشت درب پارکینگ منتظر باز شده آن نشوید ؟
-- می خواهید از شر چندین ریموت که برای مکان های مختلف هستند راحت شوید و همه ی درب ها را فقط با تلفن همراهتان باز کنید؟
-- می خواهید از شر گم شدن ریموت راحت شوید ؟
-- می خواهید کلید ( ریموت ) همه جا همراهتان باشد ؟
-- می خواهید فردی که از مجتمعتان رفته است دیگر دسترسی به باز کردن درب نداشته باشد ؟
-- می خواهید در گیر خرابی ریموت ، تمام شدن باتری و ... نباشید ؟
-- می خواهید ریموت شما ، برد نا محدود داشته باشد ؟
-- می خواهید تمامی نفرات خانواده امکان باز کردن درب پارکینگ را داشته باشند ، بدون آنکه هزینه ای برای خرید چند ریموت پرداخت کنید؟
شما می توانید با نصب دستگاه روتر اسمارت سپهر ، بدون نیاز به سیم کشی ، هر وقت ، هر کجا بودید درب پارکینگ را باز کنید.
سناریو 1 :
شما خسته از محل کار خود در حال برگشت هستید ، وقتی نزدیک منزل می شوید فقط با یک تماس کوچک به سیم کارت دستگاه ، بدون هیچگونه هزینه ای ، و یا ارسال یک پیامک توسط شما یا اپلیکیشن ، درب پارکینگ را باز کنید تا وقتی به منزل رسیدید ، دیگر پشت درب بسته منتظر باز شدن آن نباشید .
سناریو 2 :
دوستان شما نزدیک ویلای شما هستند و شما در ویلا و یا اصلا در آن شهر نیستید که به انها کلید درب ورودی را بدهید ، ولی می خواهید آنها را به ویلایتان دعوت کنید . کافیست وقتی رسیدند ، شما با سیم کارت دستگاه تماس بگیرید و یا یک پیامک توسط خودتان یا اپلیکیشن به دستگاه ارسال نمایید تا درب ورودی برای میهمانان شما باز شود .
سناریو 3 :
شما منزل یا شرکت  تشریف ندارید ولی فردی مراجعه کرده و بار مهمی را برای شما آورده است . فقط کافیست  با سیم کارت دستگاه تماس بگیرید و یا یک پیامک توسط خودتان یا اپلیکیشن به دستگاه ارسال نمایید تا درب ورودی برای آن فرد باز شود .
سناریو 4 :
در خودرو خود ریموت درب پارکینگ منزل ، کرکره مغازه ، شرکت ، خانه پدر ، ویلا و ... را دارید و از این همه ریموت خسته شده اید . کافیست دستگاه در مکان های ذکر شده نصب شده و شما را به عنوان کاربر مجاز بشناسد . با اپلیکیشن نصب شده در تلفن همراهتان تمامی مکان ها را براحتی و از هر مکان کنترل نمایید .
سناریو 5 :
در مجتمعی زندگی می کنید و اهالی آن مجتمع دوست ندارند ریموت درب پاکینگ دست مستاجری که مجتمع را ترک کرده باشد . ولی امکان کپی ریموت قبل ترک مجتمع وجود داشته است . ولی در سیستم ما کافیست شما تلفن همراه فرد مستاجر را به عنوان کاربر مجاز به دستگاه معرفی کنید و پس از رفتن وی از مجتمع ، او را از لیست کاربران مجاز حذف کنید . به همین راحتی !
سناریو 6 :
شما در خارج از کشور هستید و می خواهید درب ورودی یا حیاط یا پارکینگ منزل ، ویلا و ... را برای فردی باز کنید . دستگاه قادر به شناسایی شماره تلفن های خارج از کشور نیز هست . پس کافیست شماره خود را به دستگاه معرفی کنید و با خیال راحت به هر کجای دنیا که می خواهید سفر کنید .
سناریو 7 :
در مواردی که شما نزدیک دستگاه هستید (50 متر) ، کافیست WiFi تلفن همراهتان را روشن کرده و به شبکه دستگاه وصل شوید . حال علاوه بر کنترل کلیه وسایل برقی متصل به دستگاه ، می توانید کاربران را مدیریت کنید .
دستگاه علاوه بر کنترل 4 وسیله برقی بصورت بیسیم ، دو وسیله برقی دیگر را نیز توسط دو رله خروجی خود کنترل می نماید . پس شما علاوه بر درب پارکینگ  ، می توانید درب ورودی ، سیستم رو شنایی آپارتمان ، باغ ، حیاط و  ... را به دستگاه وصل و آنها را نیز کنترل نمایید .
جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر بصورت 24 ساعته با شماره تلفن 3905969 0912 تماس حاصل فرمایید .

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات