وندینگ ماشین

وندینگ ماشین

وندینگ ماشین : صنعت دستگاه های وندینگ سالیان سال است در اکثر کشور های جهان پایه گذاری و راه اندازی شده است ولی در ایران حدود پانزده سال است که واردات این دستگاه ها صورت گرفته و همچنین تولید دستگاه های وندینگ ماشین به سال های اخیر بر می گردد.

یکی از دلایل اقبال کم این دستگاه ها در ایران استفاده از سیستم پرداخت اسکناس خوان بوده که با توجه به تغییرات زیاد شکل اسکناس ها و همچنین عدم پذیرش اسکناس های و کهنه، استفاده از دستگاه را برای مشتری سخت و اذیت کننده می نمود.

استفاده از دستگاه های کارتخوان تا حد زیادی توانسته این مشکلات را مرتفع نموده و استفاده از دستگاه وندینگ را برای مشتری آسان و دلپذیر نماید. در بازار رقابتی امروز متفاوت بودن و خاص بودن می تواند شما را از دیگر رقبا پیش بیاندازد.

استفاده از دستگاه های وندینگ برای فروش محصولات یک برند می تواند علاوه بر افزایش فروش محصول، به تبلیغات و دیده شدن و همچنین متمایز بودن برند کمک نماید.

لذا سپهر وندینگ آمادگی کامل دارد تا با تجربه چندین ساله خود در زمینه وندینگ و طراحی دستگاه شما را در زمینه ساخت دستگاه وندینگ ماشین مختص محصول شما یاری نماید تا بتوانید ضمن افزایش فروش محصول خود، از سایر رقبا متمایز شده و خاص باشید.

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات