کیوسک سفارشگیر عمومی

کیوسک های سفارشگیر خودکار ( Self Ordering Machine ) راهکاری نوین در تسهیل فروش و افزایش رضایتمندی مشتریان بوده و توانسته گامهای موثری در تغییر مکانیزم فروش از حالت سنتی، در فروشگاه های معتبر بردارد.
مشتریان امروز، دیگر تحمل صبر کردن و انتظار کشیدن برای سفارش محصول را ندارند و تمایل دارند خرید خود را با بالاترین کیفیت در سریعترین زمان انجام دهند. با استفاده از سامانه فروش خودکار ( Self Ordering Machine ) ، کافیست مشتری به کیوسک مراجعه نموده تا اطلاعات کافی را در مورد تمامی محصولات مشابه مورد نظر، در سامانه مشاهده نماید و پس از آن در صورت تمایل اقدام به خرید نماید. اتصال این سامانه به دستگاه کارتخوان، نیز فرایند خرید را برای مشتری، تسریع می نماید. سامانه، همزمان با تایید پرداخت، با ارسال اطلاعات پرداخت به نرم افزار سرور، نخستین گام را در تحویل محصول به مشتری بر می دارد و با ارائه رسید به مشتری، خرید وی را تایید می نماید. در صورت تمایل مشتری به ارائه شماره تلفن همراه در زمان سفارش، این سامانه آماده شدن محصول را از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی می نماید.


در ذیل برخی از محاسن سامانه فروش خودکار آورده شده است:

- افزایش اطلاع رسانی به مشتریان در مورد محصولات فروشگاه
- کاهش هزینه ها با کاهش استفاده از نیروی انسانی جهت راهنمایی مشتری و سفارشگیری
- کاهش مدت زمان انتظار مشتری
- جلوگیری از ایجاد صف در پای صندوق های فروش
- کاهش مدت زمان آماده سازی محصول
- افزایش رضایتمندی مشتریان
- امکان استفاده از بن های تخفیف جهت مشتریان VIP
- افزایش وفاداری مشتریان
- درای نمایشگر 18.4 اینچی سامسونگ با صفحه تاچ اسکرین خازنی
- قابلیت ارائه نمایشگر و صفحه تاچ در اندازه های 10.1 و 7 اینچی
- قابلیت استفاده بصورت رومیزی

از موارد کاربرد این کیوسک می توان به رستوران ها، هتل ها، داروخانه ها، فروشگاههای خشکبار، فرودگاهها، شیرینی فروشیها و ... اشاره نمود.

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات