شرکت پیشگامان صنعت سپهر با هدف تولید محصولات کنترل هوشمند مطابق با نیاز های داخل کشور و تجهیز محصولات سنتی سایر شرکت ها به سامانه های کنترل هوشمند، در سال 1393 تاسیس گردید.
این شرکت با تکیه بر توانایی های تیم متخصص و حرفه ای خود، توانسته با ایجاد ارتباط بین سخت افزار، نرم افزار (ویندوز) و نرم افزار (اندروید)، گام های موثری در پیشبرد اهداف خود بردارد که در ذیل به گوشه ای از دستاورد های شرکت اشاره شده است.
        طراحی، ساخت و تولید کیوسک های فروش خودکار، راه اندازی سامانه پرداخت با کارت بانکی دستگاه های وندینگ ماشین، هوشمند سازی یونیت های دندانپزشکی، طراحی، ساخت و تولید سامانه پارکینگ هوشمند، هوشمنمد سازی رستوران ها، هوشمند سازی هتل ها، طراحی، ساخت و تولید کیوسک گردشگری، طراحی، ساخت و تولید سامانه ضبط و ثبت مکالمات رادیویی، طراحی، ساخت و تولید رادیو بلوتوس و سایر پروژه های در دست اقدام.
        ساخت و تولید محصولات منحصر به فرد بر پایه خلاقیت و ایده پردازی، رمز موفقیت این شرکت بوده و مفتخر است بتواند در زمینه های ذیل با شرکت های داخلی و خارجی همکاری نماید:

- طراحی، ساخت و تولید سامانه های مبتنی بر سخت افزار، نرم افزار (ویندوز) و نرم افزار (اندروید)
- طراحی، ساخت و تولید سامانه های فروش و پرداخت مبتنی بر سخت افزار، نرم افزار (ویندوز) و نرم افزار (اندروید) با اتصال به کارتخوان و یا پرداخت اینترنتی با استفاده از رمز دوم
- طراحی، ساخت و تولید سامانه های جانبی مخابراتی و بیسیم
- طراحی، ساخت و تولید سامانه های هوشمند سازی اماکن و تجهیزات پزشکی
- طراحی، ساخت و تولید سامانه های هوشمند سازی و مانیتورینگ خطوط تولید کارخانجات
- و سایر پروژه های تعریف شده توسط مشتریان محترم

        ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته در کنار شما خواهیم بود. مشتری مداری و ارتباط تنگاتنگ از زمان طراحی تا ساخت و تولید و خدمات پس از فروش، جزء لاینفک منش حرفه ای شرکت است.